Kosgep 50 Bin Tl Hibe

Kosgeb

Kosgep 50 Bin Tl Hibe. 48 ay vadeli veya 120 ay vade seçeneklerinde sunulan. Tesvikler 50 bin lira devlet destek ve hibeleri devlet teşvikleri genel destek programı kosgebden 50 bin tl geri ödemesiz hibe nitelikli eleman desteği.

Basvuranlara 50 Bin Lira Para Kosgeb Destegi Kac Tl Kosgeb Destegi Basvurusu Nasil Yapilir Takvim
Basvuranlara 50 Bin Lira Para Kosgeb Destegi Kac Tl Kosgeb Destegi Basvurusu Nasil Yapilir Takvim

Yıllardır yeni girişimci desteği kapsamında girişimcilere 50000 tlye kadar hibe destek sağlayan kurum 2019 yılından itibaren bu desteği yapılandırmış ve üst limiti 300000 tlye kadar çıkarmıştır. Kosgeb genel destek programı uygulama esasları çerçevesinde nitelikli eleman istihdam desteği kapsamında 50000 tl destek vermektedir. Kosgebin verdiği 50 bin lira karşılıksız ve geri ödemesizdir.

Kosgeb 50 bin tl hibe gerekli evraklar listesi 2.

Kosgeb ile hayalinizde ki iş yerini açabilirsiniz. Kosgeb 50 bin tl hibe başvurusu nasıl alınır şartları nelerdir ve kimlere verilir diye bir takım araştırmalar yaptık. 50 bin tl hibe yerine 60 bin tl verilen desteğin şartları ve nereye başvurulacak hakkında bilinmesi gerekenleri sitemizde ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Tesvikler 50 bin lira devlet destek ve hibeleri devlet teşvikleri genel destek programı kosgebden 50 bin tl geri ödemesiz hibe nitelikli eleman desteği.