Kosgep Amasya Kurs

Kosgeb

Kosgep Amasya Kurs. Küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirme ve destekleme idaresi başkanlığı kosgeb türkiyedeki küçük ve orta ölçekli. Kosgep destekli kurs sayesinde ve yapılacak yatırımın projesi yapılarak kosgep sunulması ve uygun görülmesi halinde verilecek bir kısmı hibe ve bir kısmı faizsiz geri ödemeli kredi sağlanacağından kurs öğrencisi hüseyin şimşek bölgemizde iş yeri açma ve bölge insanlarına iş kapısı açmak için bu riske girmeye değecektir dedi.

Kosgeb Yeni Binasinda Hizmete Gecti
Kosgeb Yeni Binasinda Hizmete Gecti

Mikro ve küçük işletmeler için hızlı destek programı yeni dönem detaylı bilgi almak için tıklayınız. Kosgeb mantar yetiştiriciği yapmak isteyenler ve desteklerden faydalanabilmek için milli eğitim bakanlığına halk eğitim merkezi tarafından kurslar düzenleniyor. Kosgeb destek başvurusu yapabilmek için öncelikle 32 saat sürecek olan uygulamalı girişimcilik eğitimi almak gerekir.

Profesyonel yaşam koçluğu programı amasya programa katılmak için iletişim bilgilerinizi.

Küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirme ve destekleme idaresi başkanlığı kosgeb türkiyedeki küçük ve orta ölçekli. Küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirme ve destekleme idaresi başkanlığı. Kosgeb kursu ile ilgili nereye gitmeliyim ne zaman ve nasıl katılabilirim diyorsanız. Seven iş merkezi no 9 kat.